Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


6 грудня 2018 р.: івент-знайомство з клубом YEP!

6 грудня 2018 р. відбулося урочисте відкриття підприємницького клубу економічного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна під егідою проекту YEP.

  

 

На презентації клубу були присутні ініціатори та представники сторін його створення. З вітальним словом виступив Бежко Владислав Сергійович, заступник начальника управління іміджевих проектів та інноваційного розвитку Департаменту сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, який побажав всім студентам економічного факультету бути активними, залучатися до підприємництва та розвивати у майбутньому економіку Харківського регіону та України.

 

 

Декан економічного факультету, Давидов Олександр Іванович, вручив від імені факультету Подкуйко Владиславі подяку «за плідну співпрацю та підтримку розвитку підприємницького клубу YEP економічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна», а також висловив та передав подяку команді YEP «За плідне співробітництво та теплі партнерські відносини з розвитку молодіжного підприємництва на економічному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна».

 

 


         
         
       
  Анонси
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна